Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 16 kwietnia 2015

Szydelkowa filiżanka

Na początek zacznę od tego, że "dać babie komputer, to zaraz coś nagrzebie". No wlaśnie tak "zdolna" to mogę być tylko JA, i sama siebie dodać do obserwujących swoją witrynę, no ale i tak to bywa, większy problem jest z tym, że nie mogę teraz się z tego usunąć, ani usunąć, ani wylogować, ani wogóle nic z tym zrobić, no trudno, jak by ktoś mial jakiś pomyl co z tym fantem zrobić, to proszę o pomoc :)

Wracają do tytulu posta nareszcie udalo mi się zrobić szydelkową filiżankę.Udalo się metodą prób i bledów, wielokrotnym pruciem, kombinacjami i takie tam ... no, ale ważne, że w końcu się udalo :) Oceńcie sami :)
                                                             Zapraszam na kawę :) :) :)
           Serdecznie witam nowych obserwatorów (nie koniecznie samą siebie :) :) :)

5 komentarzy:

 1. Pięknie wyszła CI ta filiżaneczka :) Przypuszczam, że w szydełkowej filiżance ciężko kawusie utrzymać w "miejscu" więc pędzę ze swoim kubeczkiem wodę gotować :) Milutkiego dnia. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna filiżaneczka!!! Pięknie wykonana i wspaniale się prezentuje!!!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 3. This little crocheted teacup is just the sweetest thing! I love it's pink flower details and that pretty butterfly too! What a lovely piece! xo

  OdpowiedzUsuń
 4. This little crocheted teacup is just the sweetest thing! I love it's pink flower details and that pretty butterfly too! What a lovely piece! xo

  OdpowiedzUsuń